کارکرد درب های اتوماتیک شیشه ای

کارکرد درب های اتوماتیک شیشه ای  :

آسان باز سیستم تولید کننده انواع درب های اتوماتیک شیشه ای و فروش انواع قطعات درب اتوماتیک شیشه ای .

کارکرد درب های اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک درب شیشه ای جمعه بازار قطعات درب
کارکرد درب های اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک درب شیشه ای جمعه بازار قطعات درب

کارکرد درب اتوماتیک :

درب های اتوماتیک ویژگی های فراوانی دارند گه از جمله آنها می توان اشاره کرد به … . ترافیک جمعیتی بالا، آسایش در رفت و آمد سالمندان، کاهش هزینه جهت خدمات رسانی به معلولان ،کمبود فضا ، ایجاد احساس وجود امکانات رفاهی بالا ، مصرف بهینه انرژی مؤلفه هایی است که معماران آمریکایی را در طراحی مدرن ساختمان ها به سمت استفاده از درب اتوماتیک ، سوق می دهند. آسان باز سیستم بزرگ ترین تولید کننده انواع درب های اتوماتیک شیشه ای و فریم شیشه در ابعاد ویژه و معمولی در ایران .

 

جمعه بازار قطعات درب اتوماتیک
جمعه بازار قطعات درب اتوماتیک

شرکت آسان باز سیستم علاوه بر تولید درب های اتوماتیک و فریم شیشه به فروش انواع قطعات درب اتوماتیک روی آورده است که شما میتوانید تمامی قطعات همراه با تصاویر را در کانال تلگرام جمعه بازار قطعات درب اتوماتیک و اینستاگرام مشاهده کنید .

 

فریم شیشه درب اتوماتیک :

فریم درب اتوماتیک شیشه‌ای به صورت شاخه عرضه می‌گردد. فریم برای درب اتوماتیک شیشه‌ای از جنس آلومینیوم می‌باشد که نوعی محافظ برای شیشه‌های سکوریت درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌باشد. در صورت تمایل می‌توان بر روی فریم برای درب اتوماتیک شیشه‌ای، کاور استیل مناسب استفاده نمود تا ظاهر درب اتوماتیک شیشه‌ای به شکل استیل درآید. هر شاخه فریم برای درب اتوماتیک شیشه‌ای 6 متر می‌باشد که فریم فقط به‌صورت شاخه‌ای عرضه می‌گردد.

مطالب مرتبط :

لینک اصلی مطالب استفاده شده فریم و شیشه

درب اتوماتیک شیشه ای در تهران

درب اتوماتیک و استفاده از آن