نکاتی در رابطه با درب اتوماتیک ( درب اتوماتیک در تابستان ۹۷ )

نکاتی در رابطه با درب اتوماتیک ( درب اتوماتیک در تابستان ۹۷ )

نکاتی در رابطه با درب اتوماتیک ( درب اتوماتیک در تابستان ۹۷ ) :

نکات کلیدی از یک سرویس دهنده درب و اعتبار سنجی درب :

همانطور که متخصص نگهداری می گوید برای هر دو شاکی و دفاع در صدها نفر از آسیب های شخصی و غیر قانونی مرگ درب های اتوماتیک درب، من دیده اید صدمات شدید و مرگ و میر در نتیجه هر نوع و طراحی سیستم های درب ناقص رخ می دهد. در نصب و راه اندازی درب های اتوماتیک قدیمی، شکست کف تشک های سنسور اغلب موجب آسیب دیدگی شد. این فرایندهای قدیمیتر و در بعضی موارد اجزای اصلی سیستم به طور کلی در فروشگاههای مواد غذایی نصب شده است. آنها اغلب با درب های اتوماتیک نوسان داشتند و به راحتی برای خریداران بسیار حساس بودند و دیگر نیازی نبود که درب های فروشگاه را باز نگه دارند، زیرا آنها سبد خرید خود را در فروشگاه یا خارج از فروشگاه قرار دادند. برخی از استانداردهای درب قدیمی اشاره به استفاده از کنترل کنترل در نصب و راه اندازی درب کشویی. در عمل واقعی، سنسورهای اسکن چندگانه به جای تشک های کف فشار فعال در این سیستم ها نصب می شوند. در نهایت، تشک های کنترل حساس به فشار به دلیل سبدهای خرید سنگین به طور مداوم در حال اجرا بیش از آنها رو به وخامت است. مسائل مربوط به آب و هوا مانند قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش از خورشید یا اثرات باران، برف و یخ انجماد، باعث می شود که تشک ها شکننده شوند، مشکلات ارتباطی و سقوط داشته باشند. عابرین پیاده از این درب ها می توانند اشتباه بگیرند زیرا کفپوش ها به طور مداوم به اپراتور درب می گویند. درب ها یا باز می شوند، باز نمی شوند، یا وقتی که بر می گردند، به طور ناگهانی واکنش نشان می دهند.با استفاده از تکنولوژی مدرن و استفاده از سنسورهای اسکن، مناطقی از پوشش و قابلیت افزایش ایمنی عابرین پیاده از طریق درب اتوماتیک به میزان زیادی بهبود می یابد. برخی از درگاه های اتوماتیک جدید دارای ویژگی های ایمنی هستند که اپراتور درب را غیرفعال می کند. این ویژگی ایمنی یکپارچه می تواند بدون هیچ گونه عارضه ای برای هر کاربر، هنگامی که این سنسورهای جدید از سنسورهای هنر ناکارآمد یا نادرست قرار می گیرند، ایجاد شود. با این حال، اکثر ورودی هایی که در حال حاضر در حال استفاده هستند باید روزانه بررسی شوند تا اطمینان حاصل شود که سنسورها و کنترل های موتور قبل از آغاز کسب و کار هر روز با خیال راحت کار می کنند. من مقالات زیادی در مورد حفظ سیستم های درب اتوماتیک نوشته ام و منتشر کرده ام. در این مقالات من به موارد متعددی از گذشته اشاره کردم که جراحات ناشی از انواع شرایط معلق یا عدم کامل بازرسی و / یا نگهداری است.نکاتی در رابطه با درب اتوماتیک ( درب اتوماتیک در تابستان ۹۷ )

نکاتی در رابطه با درب اتوماتیک ( درب اتوماتیک در تابستان ۹۷ )
نکاتی در رابطه با درب اتوماتیک ( درب اتوماتیک در تابستان ۹۷ )نکاتی در رابطه با درب اتوماتیک ( درب اتوماتیک در تابستان ۹۷ )

 

حوادث تکراری که می توانند در صورتی که کمینه های عملکرد درب اتوماتیک :

1. یک زن وارد یک فروشگاه راحتی کوچک با یک درب اتوماتیک در حال چرخش خارج شد، زمانی که یکی دیگر از حامیان نزدیک درب داخلی درب ورودی برای خروج از فروشگاه وارد شد.در برخی از تاسیسات، ترافیک دو طرفه با یک درب باز می شود. در سایر تاسیسات، یک ورودی برای وارد کردن و یک درب برای خروج فراهم می شود. با توجه به این واقعیت که یک درب ورودی به منظور ورود و خروج امکان پذیر بود، سیستم درب باید تجهیزات ایمنی را برای محافظت در برابر این نوع شرایط داشته باشد. پس از بازرسی من تعیین کردم که سنسور سربار در خارج از درب، اطلاعاتی را برای کنترل کننده موتور درب ارسال نکرده است، که در صورت خروج از ساختمان، بازدارنده در داخل درب باز می شود. به همین دلیل، یک سیستم دو طرفه که نوسان دارد، اغلب با یک درگاه کشویی یا دو بار جایگزین شده است تا از احتمال برخورد یا لرزش جلوگیری شود. درب بازرسی که من بازرسی کرد، با استانداردهای صنعت برای عملکرد سازگار نبود، و چندین سال پیش از این حادثه مورد آزمایش قرار نگرفته و یا حرفه ای نبوده است.نکاتی در رابطه با درب اتوماتیک ( درب اتوماتیک در تابستان ۹۷ )

2. هنگامی که یک درب اتوماتیک چرخش از پشت به او ضربه زد، یک زن به یک فروشگاه وارد شد، و مچ پا را برش داد. وقتی که لبه درب زاویه دار شد، تاندون آشیل او بریده شد و بلافاصله در وسط درگاه سقوط کرد. پس از مشاهده فیلم های ویدئویی فروشگاهی که حادثه را گرفته بودند، بررسی سوابق خدمات ارائه شده و همچنین آزمایش شخصی و بازرسی درب در طول یک دیدار در محل، مشخص شد که درب به سرعت حرکت کرد. سنسورها به درستی تنظیم شده اند و در صورت نیاز، بازرسی در داخل درب ورودی وجود ندارد.نکاتی در رابطه با درب اتوماتیک ( درب اتوماتیک در تابستان ۹۷ )

3. یک پسر و دختر کوچولو از طریق یک درگاه کشویی اتوماتیک در یک فروشگاه محلی مرکز خانه پیش از پدرشان راه می رفت. بچه ها قصد داشتند از آستانه عبور کنند وقتی که درب به طور ناگهانی به یکی از آنها بسته شد. کودک دوم حرکت درب را دید و دربارش را بر روی او برداشت. پسر دست خود را شکست، و دختر پا شکسته را پشت سر گذاشت. پدر به سرعت دو فرزند را برداشت و همچنین از خارج از درب کشویی کنترل شد که شانه اش را زخمی کرد. این حادثه بر روی یک ضبط ویدیویی که در هنگام کشف از دست رفته بود، دستگیر شد.نکاتی در رابطه با درب اتوماتیک ( درب اتوماتیک در تابستان ۹۷ )

 

 

نگهبانان – باید بدانند :

به عنوان یک عابر پیاده با استفاده از این درگاه های همه جا حاضر، از درب هایی که از آن عبور می کنید آگاهی داشته باشید. قبل از ورود به هر ورودی، قبل از ورود، را دنبال کنید و با عبور از آستانه، با احتیاط ادامه دهید. دقت در هر یک از کاربر درب اتوماتیک کمک می کند تا عبور امن را تضمین کند. اطمینان حاصل کنید که هر عملیات معیوب را به یک مدیر فروشگاه گزارش دهید و از ورود حواس خودکار به هیچ وجه اجتناب کنید. همیشه وقتی که از طریق هر درگاه راه می روید توجه کنید.

 

مطالب مرتبط :

GENERAL OBSERVATIONS FROM A DOOR….

مزایای درب اتوماتیک 

تولید انواع درب اتوماتیک