معیارهای درب اتوماتیک | درب اتوماتیک | درب شیشه ای | فریم شیشه | درب اتوماتیک شیشه ای | آسان باز سیستم تولید کننده انواع درب های اتوماتیک شیشه ای در ایران ، مزایای استفاده از درب های اتوماتیک

معیارهای درب اتوماتیک

معیارهای درب اتوماتیک :

هزینه های کاهش انرژی یکی از موثرترین معیارهای فروش درب اتوماتیک از درب اتوماتیک آسان باز سیستم می باشد.
در حالی که همه مشتریان علاقه مند به صرفه جویی در پول هستند، آنها نیز به طور فزاینده ای در مورد تاثیر انتخاب محصولات خود را بر محیط زیست نگران هستند. درب های اتوماتیک هنگامی که آنها در حال استفاده نیستند، باقی می مانند، نگه داشتن هوای سرد و یا گرم در داخل ساختمان.
“افزایش آگاهی اجتماعی و نگرانی در مورد کاهش مصرف انرژی وجود دارد.” علاوه بر این، مقررات دولتی مجاز است که محصولات مطابق با شرایط خاصی برای محتوای بازیافتی باشد. به عنوان یک نتیجه، معماران و پیمانکاران همیشه به دنبال راه حل هایی هستند که محیط زیست سازگارتر هستند. ”
اگرچه تمام درب های اتوماتیک در مجموعه محصولات آسان باز سیستم می تواند به کاهش استفاده از انرژی در ساختمان های کنترل شده با هوای کمکی کمک کند، خط درب درب بسام از نظر توانایی ارائه یک مانع مداوم بین محیط های داخلی و خارجی، عملکرد بالایی دارد.
یک ابزار محاسبه شده طراحی شده به مشتریان اجازه می دهد هزینه های انرژی پیش بینی شده خود را با و بدون ورودی چرخشی مقایسه کنند. بسته به محیط زیست محلی و متغیرهای دیگر، از قبیل سن ساختمان و نوع سیستم تهویه مطبوع، درب گردان می تواند به اندازه ی دو سال پرداخت کند. افزایش علاقه به درب های چرخشی به عنوان یک راه حل “سبز” موجب ارتقاء برنامه ریزی شده ابزار محاسبه در سال جاری شده است. ابتکارات نیز در حال انجام است تا از مزایای زیست محیطی محصولات سیستم های ورودی ASSA ABLOY در مواد فروش و نمایشگاه ها بهتر شود. تلگرام آسان باز سیستم

 

درب اتوماتیک :

درب‌های خودکار یا اتوماتیک به درهایی گفته می‌شود که باز و بسته‌شدن در آن‌ها به صورت خودکار انجام می‌گیرد و نیازی به دخالت انسان نیست. نسل ابتدایی درب اتوماتیک در دهه هفتاد میلادی توسط یک دانشجو اهل اوهاییر آمریکا ابداع شد. بسیاری معتقد بر این هستند که سر منشأ این ایده، تبدیل انرژی بخار، خواص هوا و گاز به انرژی حرکتی بود که در ۲۰۰۰ سال پیش توسط هرون فیزیکدان و ریاضیدان بزرگ یونانی در اسکندریه مطرح شده‌است.

 

یکی از مزایای درب اتوماتیک :

از مزایای استفاده از این درها آسان‌تر شدن ورود و خروج افراد (به‌ویژه برای افراد ناتوان، مسن و معلول) است. همچنین با استفاده از آن‌ها در مکان‌های پر رفت‌وآمد می‌توان تا ۳۵ یا ۵۰٪ در مصرف انرژی صرفه‌جویی کرد. معمولاً می‌توان سرعت باز و بسته شدن این درها را با توجه به نیاز محل، شدآمد، فصل سال یا ساعت‌های شبانه‌روز تنظیم کرد.

مطالب مرتبط :

تاریخچه اصلی درب اتوماتیک در ویکی پدیا

تعریفی دیگر از درب اتوماتیک

قطعات درب اتوماتیک شیشه ای