درب اتوماتیک فریم دکورال طرح چوب

فروش ویژه فریم دکورال

 

 

درب اتوماتیک

 

آسان باز سیستم
.
فروش ویژه ی فریم های دکورال
.
(— پهن — باریک — فارسی بُر — )
.
در دو رنگ
.
تحویل فوری

 

 

 

گستره درب های اتوماتیک

آسان باز سیستم

بزرگترین تولید کننده فریم و شیشه درب های اتوماتیک در ایران با تولید بالای4000 دهنه درب اتوماتیک در سال 94

 

www.asanbazsystem.com

 

 021-3646-6700……..0919-8000-195……..021-3646-7810

 

آدرس : تهران، کیلومتر 15 جاده خاوران، شهرک خاتون آباد، خیابان کانال آب شمالی، خیابان صنایع یکم، پ23

 

 

در ساخت و نصب درب اتوماتیک از تجهیزات ولوازم گوناگونی استفاده میشود.از جمله آن فریم و شیشه درب اتوماتیک میباشد. فریم و شیشه از اجزای مهم در ساخت درب اتوماتیک محسوب میشود و در انتخاب آن باید نهایت دقت را به همراه داشت.

نام دیگر فریم ، پروفیل میباشد.در هنگام نصب شیشه برای درب اتوماتیک شیشه ای لازم است از فریم استفاده کرد تا نصب شیشه در درب به خوبی و صحیح صورت پذیرد.

فریم ها در دونوع آلومینیوم و استیل میباشند که فریم آلومینیومی بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.این فریم ها سبک هستند واز کیفیت خوبی برخورداند.

در مجموع برای شیشه درب اتوماتیک از ۴ فریم استفاده میشود.

فریم ها در انواع متفاوتی تولید و عرضه میشوند.با توجه به نوع معماری مدرن و جدید، و رقابت موجود در بازار ساختمان،توجه به طراحی نمایی زیبا و تناسب بین اجزای بکار رفته امری مهم میباشد.انتخاب دربی مناسب نیز از جمله این امور میباشد.

یکی از انواع فریم های عرضه شده در بازار که مورد توجه واقع شده است، فریم اس میباشد.این فریم در رنگ بندی متنوع ارائه میشود.فریم اس را میتوان در درب اتوماتیک شیشه ای کشویی و تلسکوپی پیاده سازی نمود.

در درب های اتوماتیک شیشه ای میباست از شیشه ای استفاده نمود که از مقاومت و کیفیت لازم برخوردار باشد.و بتوان آن ها را به راحتی بر روی فریم نصب نمود

این شیشه ها انواع متفاوتی دارند ،شیشه سکوریت نشکن از معروف ترین آن هاست که نسبت به بقیه مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است.

توجه داشته باشید که فریم و شیشه ای را انتخاب نمایید که سازگار با مکان مورد استفاده درب باشد و به زیبایی آن کمک کند. . . . .⁉️براي دريافت اطلاعات ، خدمات ، نمونه فعاليت ها ، عكس از پروژه ها ، بازديد از كليپ ها و دريافت اخبار هفتگي … به وب سايت سر بزنيد.

 

برای در یافت اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام مراجعه کنید

https://telegram.me/asanbazsystem