فروش اپراتور های سسامو و لابل |درب اتوماتیک اپراتور - سسامو

فروش اپراتور های درب اوماتیک

فروش اپراتور های سسامو و لابل به همکار

آسان باز سیستم تولید کننده انواع درب های اتوماتیک و فروش انواع اپراتور های درب اتوماتیک با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت در تحویل کالا

برای مشاهده تصاویر و کلیپ ها به کانال تلگرام ما  مراجعه کنید

https://telegram.me/asanbazsystem

آسان باز سیستم تولید کننده انواع درب های اتوماتیک

جهت سفارش محصول با شماره های زیر تماس بگیرید .

 ۰۲۱-۳۶۴۶-۶۷۰۰……..۰۹۱۹-۸۰۰۰-۱۹۵……..۰۲۱-۳۶۴۶-۷۸۱۰

 

5 دیدگاه دربارهٔ «<b>فروش اپراتور های سسامو و لابل <b/>»

 1. iusdfgyasshsh

  ر اتوماتیک پارکینگی عمود گرد Automatic Vertical Pivot Lift Gates
  یکی از انتخاب های بسیار محبوب و رایج شرکت دراسا برای ورودی های ماشین رو در مکان های تجاری یا املاک مسکونی، در اتوماتیک VPL می باشند. نحوه عملکرد این درب ها بدین صورت است که درب حول محور خود جهت حرکت به سمت بالا دوران می کند و بدنه درب به اندازه ۹۰ درجه چرخیده و در راستای عمودی می ایستد، در نتیجه فضای به نسبت کمتری برای نصب و عملکرد نیاز دارند.
  به دلیل مزیت صرفه جویی در فضای عملکردی، در اتوماتیک برای تأسیساتی که نصب درب های اسلایدی یا کانتیلور به خاطر محدودیت فضای کنار (پهلوی) محل قرار گرفتن درب امکان پذیر نیست، بسیار ایده آل هستند.

  درب های VPL ساختار بسیار زیبایی دارند و نحوه عملکرد آنها زیبایی خاصی به چشم انداز ورودی ساختمان ها می بخشند و به همین دلیل برای مناطق مسکونی، ویلایی و تأسیسات تجارتی که زیبایی ساختمان اهمیت دارد نیز به کار می روند. این درب ها در عملیات باز و بسته شدن دراتوماتیک سریع عمل می کنند و معمولاً بین ۷ تا ۱۲ ثانیه باز و بسته می شوند که ازتأخیر در تردد (عبور و مرور) جلوگیری کنند.
  درهای اتوماتیک پارکینگی عمود گرد مانند دراتوماتیکSWING به صورت تک لنگه و یا دو لنگه نصب می شوند و می توانند درب هایی در ابعاد بزرگ را شامل شوند. در اتوماتیک VPL می توانند به سیستم کنترل ورودی های مختلف مانند کی پدهای دیجیتال، کنترل رادیویی (ریموت)، کارت خوان ها و هم چنین به سیستم های مختلف امنیتی مانند حسگر های لوپ، لبه های امنیتی فتوسل ها و نیز باتری برای مواقع قطع برق وصل شوند.
  دراتوماتیک VPL که سیستم های امنیتی مجهز می باشند در صورت شناسایی وجود مانع متوقف شده و یا جهت حرکتشان معکوس می گردد. علاوه بر آن می توانند با تجهیزات کنترل ورودی اورژانسی که توسط پلیس و آتش نشانی استفاده می شود، مجهز گردند.
  یکی ازمزایای در اتوماتیک VPL این است که به دلیل اینکه برای باز و بسته شدن دراتوماتیک به سمت بالا دوران می کند، برای مناطقی که شرایط آب و هوایی طوری است که انباشتگی یخ و برف امکان عملکرد درب های اسلایدی را غیر ممکن می سازد، بسیار مناسب می باشند و به همین دلیل ساختار درب های VPL ضد خوردگی و ضد زنگ زدگی ساخته می شوند تا برای نصب در تمامی شرایط آب و هوایی و دمایی به خصوص شرایط بد و سرما و برف شدید مناسب باشند.
  از ویژگی های بسیارمهم دیگر در اتوماتیک VPL این است که آنها برای هر نوع از زمین های عملیاتی شامل زمین کوهستانی و مسیرهای ماشین روی ناهموار بسیار سازگار و مناسب می باشند

 2. بازتاب: درب اتوماتیک | آسان باز سیستم | فریم شیشه | اپراتور | اپراتور استارک | باربری متفاوت | درب |

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.