درب اتوماتیک

آسان باز سیستم

 

 آسان باز سیستم تولید کننده انواع درب های  اتوماتیک و فریم شیشه .

امروزه یکی از پرکاربرد ترین محصولات درب های اتوماتیک محسوب می شوند . اجزای مهم تشکیل دهنده ی درب اتوماتیک شیشه ای عبارتند از اپراتور ، شیشه ، سکوریت ، کاور آلومینیوم ، یا استیل ( نسبت به سلیقه ی کارفرما قابل تغییر است ) و کاور پشت دهنه می باشد .

مهمترین جزء این نوع از دربهای اتوماتیک اپراتور درب شیشه ای است که انواع آن با قیمت ها و کیفیت متفاوت در بازار ایران موجود است و تقریبا بیشترین قیمت درب شیشه ای اپراتور است .

در این صفحه به برند های معروفی که در بازان ایران وجود دارد اشاره میکنیم :

 

 

STARK

LABEL

KABA

SESAMO

RECORD

DORTEX

TORMAX

BOCAMO

 

آمروزه یکی از پرکاربرد ترین انواع درب اتوماتیک ، درب اتوماتیک شیشه ای می باشد و به چند دسته مختلف تقسیم می شوند و نسبت به نوع کاربرد متفاوت می باشد . این درب ها عمدتا نفرور بوده و عملکرد اتوماتیک این درب ها در بسیاری از اماکن باعث تکریم ارباب رجوع گردیده و حس و خوش آیندی در آنها ب وجود می آید .

 

به طور کلی درب های اتوماتیک شیشه ای به درب هایی گفتهمی شوند که به صورت هوشمند و اتوماتیک و با استاده از یک ریموت از راه دور باز یا بسته شوند ، اولین و مهم ترین برتری این درب ها به انواع دیگر درب ها راحتی استفاده از این درب ها است . درب اتوماتیک شیشه ای دارای امنیت بسیاری هستند به همین دلیل بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند .

 

در این نوع درب ها به علت استفاده از شیشه و فریم های آلومینیوم و یا استیل زیبا به طراحان و دکوراتور ها این امکان را میدهد تا بتوانند از این دربها در ساختمان های مسکونی و اداری ، فروشگاه ها ، اماکن عمومی ، بیمارستان ها و مراکز درمانی ، بانک ها ، هتل ها و رستوران ها و غیره استفاده نمایند . استفاده از این نوع درب ها به طور چشم گیری تا (70%) از حدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی از ورودی ها جلوگیری می کند و به علت استفاده از دزگیر های مویی و یا لاستیکی بین فریم ها مانع نفوذ گردو خاک ، حشرات و صدا به داخل اماکن می گردد  همچنین عدم وجود دستگیره در این دربها و غیر تماسی بودن آنها تاثیر چشمگیری در جلوگیری از انتشار ویروسها ، میکروبها و بیماریهای واگیردارد دارند . مصرف پایین انرژی ، اصطحکاک پایین ، سازگار ، با هر نووع دکوراسیون ، با حداقل ایجاد صدا ، کنترل تردد و عبور مرور افراد نیز از دیگر مزایای استفاده از این درب  ها است .

 

 

مراحل راه اندازی یک سیستم درب اتوماتیک شیشه ای : 

 

1- نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم درب اتوماتیک

2-تکمیل سیم بندی تابلو و دیگر تجهیزات سیستم در اتوماتیک شیشه ای

3-تنظیم یا ریگلاژ میکرو سوئیچ های مسیر حرکت درب شیشه ای

4-تست مراحل باز و بسته شدن درب شیشه ای اتوماتیک

5-تنظیم میکرو پروسسور به روی حالت عملکرد مطلوب درب اتوماتیک شیشه ای

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 دیدگاه دربارهٔ «<b> درب اتوماتیک <b/>»

 1. iusdfgyasshsh

  یک محصول خوب و ایده ال درب اتوماتیک محصولی است که شامل برند معتبر از شرکت های بزرگ درب اتوماتیک در اروپا و اسیا تولید و عرضه می گردد، این شرکت ها تولیدات خود را با بهترین نوع متریال دربازار جهان ارائه می دهند کلیه این محصولات درب اتوماتیک شامل گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش می باشند که با این کار توانسته اند در بازار جهانی مشتریان خوبی را جذب انواع درب اتوماتیک کنند و رضایت انان را جلب کنند

 2. آسان باز سیستم
  تولید کننده انواع درب های اتوماتیک
  درب اتوماتیک
  درب های اتوماتیک
  فریم شیشه
  شیشه سکوریت
  انواع درب اتوماتیک
  انواع فریم شیشه
  کوشانی
  علی کوشانی
  02136466700

 3. آسان بازسیستم
  درب اتوماتیک زرد
  درب اتوماتیک رنگی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.