درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان

در واقع از جمله مدل های درب اتوماتیک شیشه ای محسوب میشود که در نوع خود از مزیت های فراوانی برخوردار است.

در اینجا لازم است بگوییم که ورود درب اتوماتیک گردان به بازار با سروصدای زیادی همراه بوده است زیرا نوع ساختار ظاهری و فنی این درب به طور قطع منحصر بوده و میتوان گفت از زیباترین درب های اتوماتیک میباشد که ترکیبی از دو دانش فناوری و هنر است.

ویژگی ظاهری این درب به گونه ای طراحی شده است که امکان رفت آمد افراد بیشتری را فراهم سازد.

شماعزیزان میتوانید در کناره های این درب اتوماتیک گردان از دکوراسیون های زیبا بهره گیری نمایید تا زیبایی بیشتری به این درب اضافه نمایید.

این درب برخوردار از درب خروج اضطراری است که در مواقع ضروری فقط باز میشود و در زمان های دیگر به صورت بسته است.این درب اضطراری در مواقع ضروری به صورت کاملا ایمن رفتار میکند و جای نگرانی برای عملکرد آن وجود ندارد.
ویژگی های درب اتوماتیک گردان:

عایق صدا
عایق در برابر گرما و سرما
صرفه جویی در مصرف انرژی
برخورداری از کنترل از راه دور

به دلیل اینکه درب اتوماتیک گردان از به هدر رفتن انرژی جلوگبری میکند،پیشنهاد میشود از این درب استفاده گردد.همچنین اگر مایلید نمایی زیبا داشته باشید از درب اتوماتیک گردان میتوانید استفاده بهینه را ببرید.

مشخصه منحصر به فرد این درب این است که برای افراد معلول تردد را آسان کرده و امکان را میدهد تا سرعت آن را جهت عبور این افراد کاهش داده تا تردد به راحتی صورت پذیرد.

باله های درب اتوماتیک گردان در زمان اضطراری به روی هم رفته و فضای زیادی را برای خروج افراد فراهم میسازد.
درب های اتوماتیک گردان (Revolving)

بهترین ساختار در میان صنعت درب سازی را دربهای اتوماتیک تمام دایره که به ریولینگ هم شهرت دارند مال خود کرده است. چه از نظر زیبا شناختی و چه از نظر فناوری به کار برده شده در زمره بهترین نوع دربها قرار گرفته شده است.

درب های گردان برای رفت و آمد افراد نسبت به درب های دیگر فضای بیشتری را در اختیار شما قرار میدهد.این مورد بخاطر وجود دو بال که بدون شفت هستند بوده که کل فضای داخلی دربها را به دو قسمت تقسیم میکند

اگر شما میخواهید منظره زیباتری به وجود آورید می توانید با تعبیه دو ویترین در دو طرف باله ها فضای بسیار زیبایی را به وجود آورید تا همگان از نمای آن لذت ببرند. شما میتوانید یک درب اختصاصی هم برای خروج در نظر بگیرید که هماهنگ با باله ها بچرخد.اگر شما ضریب ایمنی را در این مورد بالا ببرید بزرگی و جلال سیستم درب شما را دو چندان خواهد کرد.

از ویژگی های درب های ریولینگ میتوان به نداشتن ارتباط بین دو فضا، مصرف انرژی کمتر ، پایین آمدن کمی ریز گردها ،کم شدن آلودگی صوتی امکان رفت و آمد آسان برای افراد مسن و کودکان و کنترل کردن آن در تمامی ساعات شبانه روز با استفاده از ریموت کنترل مخصوص نام برد.

اگر برای شما اتلاف انرژی گرمایی و سرمایی مهم است می توانید از درب هایی با سه بال تعبیه شده استفاده نمایید که هم اینکار را به نحو احسنت برای شما انجام خواهد داد و هم ظاهر و شکل نمای شما را زیبا تر خواهد کرد.

ساختار این درب ها سه بال است که که توسط یک شفت در مرکز رفت و آمد افراد را کنترل میکند. به انصورت که با فرمان شفت و حرکت باله ها افراد از یک صرف درب وارد و از طرف دیگر آن میتوانند خارج شوند.

این درب ها برای افراد معلول و ناتوان هم سیستم مجزایی کار گذاشته اند.این سیستم با فشار دادن یک دکمه به اندازه دلخواه کند میشود که آنها میتوانند به آسانی از آن عبور کنند.

مواقع اضطراری مانند خروج های اضطراری هم میتوانید از این سیستم استفاده کنید. در این شرایز باله های این سیستم روی هم خوابیده و فضا را برای شما اماده میکند .