درب اتوماتیک منحنی

درب اتوماتیک منحنی

همانطور که میدانید درب اتوماتیک منحنی از زیرمجموعه های درب اتوماتیک محسوب میشود و از ویژگی های آن برخوردار است.

به یقین میتوان گفت که درب اتوماتیک منحنی از مدل های منحصر بفردی است که معمولا در درب ورودی فروشگاه های معتبر و بزرگ یا ارگان های معروف اعم از دولتی یا خصوصی نصب میشود.

استفاده از این نوع درب اتوماتیک در این مکان ها به صرفه تر است تا در مکان های مسکونی استفاده شوند.

نصب این درب اتوماتیک منحنی به چند صورت امکان پذیر است:

 

  • استوانه ای

  • نیم دایره به صورت مقعر

  • نیم دایره به صورت محدب

 

شما عزیزان میتوانید با توجه به نوع دکوراسیون و معماری ساختمان مورد نظر یکی از این روش های نصب را استفاده نمایید و به مکان مورد نظرتان زیبایی و نمایی منحصر به فرد ببخشید .

ارائه این محصول به دو صورت دونیم گرد و تمام گرد میباشد.

 

 

درب اتوماتیک منحنی که به صورت نیم گرد ارائه میشود،همان مدل کشویی درب اتوماتیک شیشه ای ایست که به دلیل بکار بردن شیشه های منحنی در ساختار آن این نام را به درب اتوماتیک منحنی داده اند.زیرا در مدل کشویی از شیشه های تخت و صاف استفاده میشود.

اکثرا از این نوع درب اتوماتیک در سازه هایی که معماری آن به حالت منحنی میباشد بیشتر استفاده میشود.تا بتواند نمای آن را زیباتر جلوه دهد.

 

 

لازم به ذکر است که قردت موتور استفاده شده در درب اتوماتیک منحنی با نوع درب اتوماتیک کشویی تفاوتی نداشته و هر دو از یک میزان قدرت برخوردار بوده است.

از مزیت استفاده از این درب میتوان به عایق بودن آن اشاره نمود همچنین از به هدر رفتن انرژی های گرمایشی و سرمایشی جلوگیری میکند.

همچنین در مکان هایی که با کمبود فضا مواجه هستید میتوانید از این درب اتوماتیک منحنی استفاده نمایید و نهایت بهره را ازاین درب ببرید.
درب اتوماتیک منحنی (Curve)

درب اتوماتیک منحنی با توجه با ساختار ظاهری خود در اماکن خاص دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرند.از نظر زیبایی بسیار زبانزد هستند.اگرچه هزینه بالایی برای تهیه روی دست شما خواهند گذاشت. این درب ها در اشکال کاملا گرد و استوانه ای و یا نیمه گرد (محدب و مقعر) موجود هستند که شما با به کار گیری انها میتوانید از فضای بسیار زیبایی بهره ببرید و نمای شما را بسیار شیک میکند

تولید کلی این محصول به دو صورت میباشد.یکی کاملا گرد و دیگری نیم گرد. در حال تمام گرد هر درب شامل ۲ لت متحرک و ۲ لت ثابت می باشد ولی در مدل نیم گرد آن هر درب شامل ۴ لت متحرک و ۴ لت ثابت است . درب های اتوماتیک نیم گرد همان درب اتوماتیک کشویی است با این تفاوت در شیشه ها در نوع اول منحنی است. شما میتوانید بسته به نیاز خود و یا نمای ساختمان میزان انحنای شیشه را به دلخواه خود و مناسب با خواست شما سفارش دهید .

در اصل دلیل استفاده از لنگه های منحنی رو به داخل و رو به بیرون برای زیبایی و تغییر نمای ساختمان شماست .در ساختمان هایی که نمای منحنی دارند این مورد بسیار عالی است.

.اگر شما با سیستم آب و هوایی منطقه خود مشکل دارید و میخواهید آنرا به دلخواه خود به طور کامل تحت کنترل داشته باشید میتوانید بجای یک سیستم تمام گرد از دو سیستم نیم گرد استفاده کنید تا به هدف مورد نظر خود دست یابید. این مدل از درب ها بخاطر شکل ساختاری ویژه ای که دارند میتوانند در فضاهایی با امکان نصب محدود به کار روند و تاثیر گذار باشند

نقطه قوت این درب ها قدرت موتور آنها می باشد.خوب است بدانید که موتور درب اتوماتیک منحنی با درب اتوماتیک کشویی یکسان است و از توان یکسانی بهره می گیرند.

1 دیدگاه دربارهٔ «درب اتوماتیک منحنی»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.