درب اتوماتیک لولایی

درب اتوماتیک لولایی

 

درب اتوماتیک لولایی نیز از زیر مجموعه های درب اتوماتیک شیشه ای به حساب می آید و علاوه بر مشخصه های درب اتوماتیک شیشه ای،دارای مزیت هایی منحصر به فرد است.

از مهم ترین ویژگی درب اتوماتیک لولایی هزینه پایین آن در امر نصب و پیاده سازی میتوان اشاره کرد.

شما عزیزان میتوانید از درب اتوماتیک لولایی در مکان هایی که با کمبود فضا برای نصب درب اتوماتیک مواجه هستید استفاده نمایید.

علاوه بر کاهش هزینه در امر استفاده از درب اتوماتیک لولایی شما عزیزان میتوانید این درب را بر روی درب های شیشه ای قدیمی تان بدون کوچکترین هزینه و خرابی به راحتی نصب نمایید.
درب اتوماتیک لولایی در دو نوع یک لنگه و ۲لنگه به شما ارائه میشود.

با توجه به نوع عملکرد این درب که حول محور لولا صورت میپذیرد،رفت و آمد در درب اتوماتیک لولایی به ۳ صورت خواهد بود.

اما به صورت عادی عملکرد درب اتوماتیک لولایی دولنگه در یک سمت است.

باتوجه به درخواست مشتریان میتوان نحوه عملکرد این درب را تغییر داد وبه این صورت که هر لنگه درب اتوماتیک لولایی در سمتی متفاوت با دیگری باز یا بسته شود تنظیم نمود.

همچنین شما میتوانید از درب اتوماتیک لولایی در مکان هایی که از رفت آمد پایینی برخوردار است استفاده نمایید و نهایت بهره را از آن ببرید.

امیدواریم مقاله درب اتوماتیک لولایی مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.
درب اتوماتیک لولایی (Swing)

 

اگر شما در نصب درب های شیشه ای با کمبود جا مواجه هستید میتوانید با هزینه کم تصمیم به نصب این درب ها با خیال راحت اخذ نمایید.بهترین ویژگی این درب ها در کنار کم هزینه بودن آنها نصب بسیار راحت آنهاست بر روی درب های قدیمی از جنس شیشه است که در آنها لولا به کار رفته .این کار بدون هزینه اضافی و خراب کردن سازه قبلی قابل انجام است .

درب اتوماتیک هم در نوع یک لنگه و هم در نوع دو لنگه تولید می شوند. چون این درب ها دور لولا تحرک دارند رفت و امد در سه حالت را ممکن میکند. در حالت عادی درب های اتوماتیک شیشه ای که دارای لولا هساتد در یک جهت باز و بسته می شوند اما می توان با توجه به نیاز کاربران در دو جهت را هم برای ان تعبیع کرد .

این مدل از درب ها برای مکان های مخصوص طراحی شده اند و بخاطر مکانیزم ویژه ای که دارند برای مکان های پر رفت و آمد توصیه نمی شوند.