درب اتوماتیک اسلایدینگ  :

درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی پر کاربرد ترین نوع درب اتوماتیک در کشور می باشد .

 • ای نوع از درب را نسبت به ابعاد و فضایی که و جود دارد به صورت مختلف سفارش می دهند اما استاندارد آن از 4 لت تشکیل می شود  که دو لت آن ثابت و دولت آن متحرک می باشد .

 • شیشه های این دربها اکثرا به صورت  شیشه سکوریت نشکن و با قطر 10 میلی متر می باشند و در رنگهای گوناگون یافت می شود که نسبت به نمای کارشده محیط متفاوت می باشد .

 • درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ ، یا درب اتوماتیک شیشه ای کشویی نوع کاملا کلاسیک این نوع از درب است که حاصل چندین سال تجربه می باشد . درب اتوماتیک شیشه ای در صورت انتخاب درست محصول با توجه به وزن و ابعاد شیشه سکوریت و فریم ها بهترین انتخاب برای سهولت عبور و مرور افراد می باشد .

 • درب اتوماتیک شیشه ای به دلیل سهولت در عملکرد ، در اماکن بسیار پر تردد استفاده می گردد.

 • این نوع از درب می تواند به صورت کشویی دو طف باز شود . در این حالت درب دارای 4 لنگه خواهد بود : دو انگه که در طرفین قرار می گیرند و ثابت قرار دارند و دو لنگه دیگر که در بخش میانی آن قرار گرفته اند ، که با تشخیص حرکت و یا وزن توسط حسگر بسیار دقیق که بر روی درب قرار گرفته ، دو لنگه میانی به طرفین حرکت می کنند و ورودی نفر رو باز می شود .

 • درب اتوماتیک شیشه ای خطی یا کشویی کا شامل 4 قسمت می شود می تواند ورودی به عرض 0.6 تا 3.9 متر ایجاد کند ( بستگی به انتخاب اپراتور )

در مکانهایی که کاربر با محدودیت فضا و تردد مواجه است ، درب اتوماتیک اسلایدینگ بهترین و بالاترین کارایی را برای شما به همراه دارد . استاندارد ارتفاع در این دربها به طور معمول 2.20 متر می باشد و اگر ارتفاع درب بیشتر از استاندارد باشد از شیشه سکوریت به صورت کتیبه در بالای درب و فضای تهی استفاده می شود . وجود سیستم و سنسور های ایمن خطی بین این درب ها و حسگر های هوشمند با قابلیت ضد برخورد ، عابرین را در برابر برخورد احتمالی دربها محافظت می کند .

 

 

8 دیدگاه دربارهٔ «<b> درب اتوماتیک اسلایدینگ <b/>»

 1. عالی وبسایتتون
  درب اتوماتیک
  کونشانی
  علی کوشانی

 2. درب اتوماتیک آسان باز سیستم
  درب اتوماتیک

 3. nive web
  درب اتوماتیک
  درب اتوماتیک استارک
  جالب بود
  فروش انواع فریم شیشه
  فروش انواع درب اتوماتیک
  درب اتوماتیک
  آسان باز سیستم
  کوشانی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.