درب اتوماتیک با کارکرد بی خطر

درب اتوماتیک ( آسان باز سیستم )

درب اتوماتیک ( آسان باز سیستم ) :

آسان باز سیستم تولید کننده انواع درب اتوماتیک و فریم شیشه ، درب شیشه ای ، درب اتوماتیک ، فروش درب اتوماتیک در تهران ، درب اتوماتیک در اصفهان ، درب اتوماتیک در شیراز ، درب اتوماتیک در مشهد ، درب اتوماتیک در شهرری ، درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان درب اتوماتیک شیشه ای و فریم شیشه .

درب اتوماتیک شیشه ای - درب اتوماتیک
درب اتوماتیک شیشه ای – درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ : ( قابل اعتماد ، جهانی ) سیستم های کشویی دارای سطح بالایی از راحتی و بهداشت است با قابلیت دسترسی و طراحی و همچنین بهبود کنترل ترافیک پیاده روی است ، در این درب یه حسگر لمسی طراحی شده است که نقطه دسترسی را پوشش داده است .

 

درب اتوماتیک با کارکرد بی خطر
درب اتوماتیک با کارکرد بی خطر

کارکردی بی خطر در درب اتوماتیک : راه های فرار ، همانطور که ما نیاز به دسترسی راحت به ساختمانها و اتاقها داریم  ، همچنین ما نیاز به یک راه دسترسی سریع برای خروج داریم در مواقع اضظراری ، دربهای اتوماتیک آسان باز سیستم تمامی این شرایط را برای دسترسی آسان به خروج اضطراری را دارا می باشد .

 

زیباشناسی ، بی خطر و راحت : ساختمانها و محل های بازرگانی و محل هایی که دارای خطر ابتلا به سرقت هستند نیاز به ورود دارند که هر دو امن و خوب هستند ، درب های اتوماتیک ( آسان باز سیستم ) به لطف پروفیل های آلومینیومی  تر و تمیزشان ، طرح هایی را ارائه می دهند که جذاب و شفاف هستند ، با وجود طراحی نازک آن ، استاندارد های امنیتی بالا را برآورده می کنند .

 

مطالب مرتبط :

لیک وب سایت گلیگن دور

تاریخچه ای متفاوت از درب اتوماتیک شیشه ای

دربهای اتوماتیک آسان باز سیستم