ایمنی درب اتوماتیک ـ درب اتوماتیک - درب شیشه ای - فریم شیشه درب

ایمنی درب اتوماتیک :

ایمنی درب اتوماتیک :

ایمنی درب اتوماتیک ـ درب اتوماتیک - درب شیشه ای - فریم شیشه
ایمنی درب اتوماتیک ـ درب اتوماتیک – درب شیشه ای – فریم شیشه

درب از این بسته با توجه به ایمنی طراحی شده است ، امکانات عبارتند از طراحی جهانی دسترسی و کنترل ورود برای سالمندان . مناطق کاربردی اصلی :

ورود :  سیستم کنترل قفل درب اتوماتیک را بر اساس مدیریت زمان کنترل میکند .

اتاق بیمارستان : یک محیط آرام که احساس آرامیش می کند مورد نیاز است .

حال : مراقبت برای حفظ حریم خصوصی ضروری است – درها نباید باز شوند .

منطقه دمانس :‌ درب های اتوماتیک در اینجا قادر به راه اندازی از راه دور هستند ، درب اتوماتیک ایده آل برای اطمینان از باز شدن سریع در صورت نیاز به تخلیه است .

رویکرد و ورود : کاشی های لمسی را بگذارید و یا برای افراد دارای دید ضعیف یک جادوی هدایت تیکت بگذارید (‌هر گونه ارتفاع کف را از بین ببرید ، آن را با پوشش سطح ضد لغزش تمیز کنید ) ، عرض درب قابل استفاده باید بیش از ۱۲۰۰ میلی متر برای شرایط منظم یابالا تر از ۱.۸۰۰ میلی متر برای ورود اصلی که توسط کاربران صندلی چرخدار ملاقات می شود تنظیم شود .

توالت : برای فعال کردن استفاده آسان برای کاربران صندلی چرخدار ، دکمه ی فشار دادن دکمه ی درب را نصب کرده و اطمینان حاصل کنید که طرح اجازه می دهد فضای مناسب برای صندلی چرخدار چرخانده شود و کاربر بتواند به راحتی آن را بشوید ( عرض درب قابل استفاده درب بالای ۹۰۰ میلی متر است ) عرض های قابل استفاده در درب بازرسی در قوانین جدید مانع از سقف ، قانون جدید barrier free ، طراحی شده است تا افراد مسن و افراد معلول برای رسیدن به جایی که نیاز دارند ، راحت باشند ،

الزامات عمومی :‌ عرض برای ورودی ها ، جاده ها و پله ها ، همانطور که در قانون جدید مانع از سد وجود دارد . 

 

مطالب مرتبط :‌

فروش ویژه نسل جدید اپراتور های درب اتوماتیک استارک

درب اتوماتیک ( تعریفی دیگر ) 

رفت و آمد با انواع درب اتوماتیک