استاندارهای درب اتوماتیک | درب اتوماتیک | فریم شیشه |‌ درب اتوماتیک آسان باز | درب

استاندارهای درب اتوماتیک

 

استاندارهای درب اتوماتیک | درب اتوماتیک | فریم شیشه |‌ درب اتوماتیک آسان باز | درب
استاندارهای درب اتوماتیک | درب اتوماتیک | فریم شیشه |‌ درب اتوماتیک آسان باز | درب

استاندارهای درب اتوماتیک :

• درب اتوماتیک چرخشی:

اپراتورهای درب اتوماتیک نوسان کامل می توانند به عنوان بسته کامل و یا به سادگی به عنوان اپراتور با سر و راننده درایو عرضه شوند. آنها می توانند به عنوان اپراتورهای پنهانی برای برنامه های درایو مستقیم یا سطح نصب شده برای برنامه های فشار و کشیدن نصب شوند. محصولات در حال چرخش برای برنامه های تک، جفت یا دو خروجی طراحی شده اند.
هنگامی که به عنوان یک بسته کامل عرضه می شود، این عموما عبارتند از: اپراتور، هدر، پانل درب، محاصره، حفاظت انگشت [در صورت لزوم]، قفل، ریل راهنمایی و سیستم فعال سازی / ایمنی. هنگامی که پانل های درب در حال استفاده استفاده می شود، یک اپراتور با سر و راننده درایو – همراه با یک سیستم فعال و سیستم ایمنی تامین می شود.
در همه موارد، جهت حفاظت از ناحیه نوسان پانل درب، ریل های راهنمای ممکن است مورد نیاز باشد. اگر درب ها در برابر یک مانع محافظتی طبیعی مانند دیوار چرخید، شاید ریل های هدایت شوند.درب های اتوماتیک کشویی:درب های کشویی اتوماتیک در یک اسلاید، اسلاید دو طرفه و تنظیمات کشویی تلسکوپی در دسترس هستند. به عنوان یک قاعده، این ها به صورت بسته بندی کامل و به صورت سرپوش یا سرپوش روی سطح نصب می شوند. درب های اسلاید معمولا عبارتند از: اپراتور، هدر، مسیر، چرخ های حامل، پانل درب کشویی، پانل های (s) ها، سیستم های قفل، سیستم فعال / ایمنی. گزینه های دیگر نیز در دسترس هستند.استاندارهای درب اتوماتیک

 

درب های اتوماتیک تاشو:
درب های اتوماتیک تاشو بسته بندی شده اند. این شامل: اپراتور، هدر، سخت افزار محوری، پانل درب، ریل هدایت، قفل و سیستم فعال / ایمنی. آنها در هر دو حالت یکبار یا دو بار ارائه می شوند.استاندارهای درب اتوماتیک

 

سازگاری استانداردهای استرالیا برای درب های اتوماتیک :

“استرالیا استاندارد AS5007-2007” مجموعه ای از مقررات صادر شده توسط استرالیا نیاز به تست و صدور گواهینامه از هر گونه قطعات، طراحی، واحدهای درایو، و برگ مربوط به استفاده از “درهای عابر پیاده” در یک کسب و کار. هر مجموعه ای از درب های اتوماتیک باید یک پروسه تست دقیق برای اطمینان از ایمنی عموم مردم باشد و همچنین اطمینان حاصل شود که سیستم های درب به درستی کار می کنند.

در حالیکه این تطابق در حال حاضر در حال اجرا است، استرالیا فاقد منابع لازم برای آزمایش کامل هر درب ساخته شده تولید شده است که در حال حاضر در ساختمان های مختلف در اطراف شهر نصب شده است. این روش ها را آزمایش می کند و الزامات ایمنی را به تولید کنندگان می دهد.

خوشبختانه طبق ماهیت کسب و کار بسیاری از تولید کنندگان در حال حاضر مطابق با چندین استاندارد “استاندارد استرالیا استاندارد AS5007-2007” از طریق تولید و توسعه هستند.

ما در AADS از ارائه راه حل های درب ایمن، قابل اعتماد و کارآمد برای کسب و کار استفاده می کنیم. در AADS ما هیچ درب های اتوماتیک را که مطابق با الزامات مشخص شده در “استاندارد استرالیا AS5007-2007” نیستند و ما را یکی از بهترین ارائه دهندگان در استرالیا برای هر یک از درب های اتوماتیک شما می کند، نصب نمی کند.

بعضی از الزاماتی که در استاندارد استرالیا AS5007-2007 ذکر شده، زیر را دنبال کنید

ارتفاع بدون سر و صدا در طول نباید کمتر از 2 متر باشد، به جز ارتفاع بدون محدودیت هر ورودی ممکن است تا کمتر از 1980 میلیمتر کاهش یابد.
عرض هر ناحیه خروجی یا مسیر سفر به خروجی، به جز درهای ورودی، نباید کمتر از.
در یک ایست باز تماشاگر که بیش از 2000 نفر را شامل می شود، عرض بدون تراکم، به استثنای دروازه ها، باید به 17 متر به علاوه عرض (متر) برابر با تعداد بیش از 2000 تقسیم شده به 600
این فقط برخی از الزامات است که در “استرالیا استاندارد AS5007-2007”

تماس با AADS برای بحث در مورد جزئیات پروژه خود و ما می توانیم به شما در روند نصب درب اتوماتیک برای کسب و کار جدید کمک کنیم.استاندارهای درب اتوماتیک

 

مطالب مرتبط :

درب اتوماتیک شیشه ای آسان باز سیستم 

درب اتوماتیک و فریم شیشه ابعاد ویژه 

درب اتوماتیک شیشه ای و انواع ساخت آن