فریم و شیشه در ۱۷ دی ماه ۹۶

فریم و شیشه در ۱۷ دی ماه ۹۶

فریم و شیشه در ۱۷ دی ماه ۹۶

 

فریم و شیشه در ۱۷ دی ماه ۹۶ :

 

فریم شیشه چیست :

 

فریم و شیشه در ۱۷ دی ماه ۹۶ فریم آلومینیوم آکسترد شده ، پوشاننده دور تا دور  شیشه سکوریت یا به زبان عامیانه تر فریم شیشه سکوریت در کیفیت ها و تنوع رنگ متفاوتی ارائه شده است تا پاسخگوی نیاز مشتریان در سطوح گوناگون و سلایق متفاوت باشد ، فریم شیشه سکوریت یا فریم های آلومینیومی نصب شده بر روی انواع سطوع شیشه سکوریت قابلیت شستشو  و تعویض سریع را دارد ، علاوه بر آن فریم شیشه سکوریت ضد زنگ می باشد .

 

نگهدارنده ی شیشه ( سکویت و … .  ) درب اتوماتیک :

 

برای مهار کردن شیشه در هر جایی نیاز به یک تکیه گاههایی مانند فریم شیشه را در جای خود محکم نموده . گاه برای مهار شیشه از نمای اسپایدر و فریم لس استفاده میشود و گاه شیشه را با متریالهایی  ….. .  شیشه مهار می شود .

 

1درب اتوماتیک فریم دکورال طرح چوب
1درب اتوماتیک فریم دکورال طرح چوب

 

متریال های فریم شیشه درب اتوماتیک :

  • آلومینیوم

  • استیل

  • …. .

  • یا تلفیقی از اینها

 

 

 

فریم شیشه استیل :

فریم شیشه استیل با توجه به مقاومت بالا ، عدم زنگ زدگی یا اکسید شدن ، خاصیت براق خشدار بودن و مسایل بهداشتی یکی از گزینه های اصلی برای فریم بندی شیشه هاست که امروزه اکثر کار فرمایان و مدیران از آن برای مهار شیشه استفاده میکنند .

 

آلفا نمای ایرانیان فرمت و شکل خاصی از فریم شیشه را روانه بازار کرده که تصاویر آن را در ریز مشاهده می کنید و دارای ویژگی های خاصی میباشد و عبارتند از :

 

  1. عدم مشاهده  هر گونه اثر جوشکاری و استفاده از پیچ از نمای بیرون  و فقط مشاهده خطوط فارسی بر در گوشه ها .

  2. عدم مشاهده اثر جوشکاری از داخل و فقط مشاهده پیچ که با پروفیل داخلی همسطح شده است ( پیچ سر تخت )

  3. عدم استفاده از زوار برای نگهداری شیشه و افزودن به زیبایی فریم شیشه و نما

  4. فریم و شیشه در ۱۷ دی ماه ۹۶

 

فریم شیشه استیل ضد گلوله :

 

برای ساخت فریم شیشه های ضدگلوله بایستی توجه داشت که خود فریم در برابر گلوله از خود مقاومت نشان دهد و البته برای قرار دادن شیشه تا ضخامت ۳۰ میلیمتر بتوان براحتی فریم را طراحی کرد و ساخت .  فریم شیشه های ساخته شده در این شرکت قابلیت کلمپ هر ضخامت شیشه را دارا میباشد .

 

 

 

ساخت فریم شیشه :

 

در ساخت فریم شیشه باید توجه داشت که تا ارتفاع ۵ متر میتوان از فریم استیل و فین استفاده کرد . این فین میتواند از شیشه یا استیل باشد . ابعاد مقاطع استیل مختلف بوده و از فریم های باریک تا فریم های با نسبت ابعادی بزرگتر و البته متناسب با ابعاد دهانه قابل اجراست .

 

فریم شیشه طلایی :

 

 

 

فریم شیشه طلایی به دو صورت کلی تولید میشود . یکی اینکه از پروفیل استیل طلایی استفاده شود و دیگری اینکه فریم ساخته شده از هر جنس را بوسیله ورق کاری با ورق استیل به نتیجه برسانیم . . راه دوم ممکن است هزینه ی بالایی  نسبت به روش اول داشته باشد ، از طرفی نمیتوان در محل های تلاقی ورقها همسطهی خوب داشته باشیم درر بین دو ورق ممکن است کمی باز باشد . معمولا در مواقعی که مجبور باشیم از روش دوم استفاده کنیم . معمولا فریم استیل را با پروفیل استیل  نقره ای خشدار میسازند .

 

فریم و شیشه در ۱۷ دی ماه ۹۶ فریم شیشه | تولید کننده انواع فریم | تولید کننده انواع فریم شیشه برای درب اتوماتیک | درب اتوماتیک
فریم شیشه | تولید کننده انواع فریم | تولید کننده انواع فریم شیشه برای درب اتوماتیک | درب اتوماتیک

 

راه های ارتباطی با آسان باز سیستم :

۰۲۱-۳۶۵۶۶۷۰۰

۰۲۱-۳۶۴۶۷۸۱۰

کانال تلگرام آسان باز سیستم .…ورود…..

اینستا گرام آسان باز سیستم …..ورود…..

 

 

مطالب مرتبط :