شرایط امنیت درب اتوماتیک چیست ؟

شرایط امنیت درب اتوماتیک چیست ؟

شرایط امنیت درب اتوماتیک چیست ؟

شرایط امنیت درب اتوماتیک چیست ؟

۱٫ شکستن ایمن، در صورتی که شکسته شود، یعنی ایمنی شیشه کلاس C یا روکش شده که با BS6206 مطابقت دارد. یا اگر آن را در یک درب یا در پانل های درب نصب کرده و دارای عرض یا ارتفاع بیش از ۹۰۰ میلی متر باشد باید Class B از BS 6206 باشد. این الزامات تمایل دارند تغییر یابد و همچنین ممکن است با شماره EN علامت گذاری شود.شرایط امنیت درب اتوماتیک چیست ؟

 

شرایط امنیت درب اتوماتیک چیست ؟ | درب اتوماتیک | درب شییشه ای | اتوماتیک درب.jpg
شرایط امنیت درب اتوماتیک چیست ؟ | درب اتوماتیک | درب شییشه ای | اتوماتیک درب.jpg

مقررات ایمنی شیشه : 

شیشه شیشه ۱ توجه: ما توصیه های کلی در مورد مکان های شیشه ای ایمنی را نمی خواهیم مگر اینکه شما شیشه ای تزئینی از ما بخرید. لطفا ما را به دنبال مشاوره عمومی در مورد شیشه ایمنی.

مقررات ایمنی شیشه، چه نوع شیشه ای را می توان در پنجره ها، درها و سایر مکان های لعاب نصب کرد. در اینجا راهنمای ما برای کمک به شما در درک اینکه در آن شما باید به دنبال شیشه ایمنی درست به خانه یا کسب و کار خود بگردید. برای رعایت الزامات لعاب ساختمان یا همچنین به عنوان “مکان های بحرانی” شناخته می شود، باید از شیشه ایمنی یا محافظ ایمنی برای محافظت از مردم در برابر آسیب استفاده شود. مکان های احتمالی برای حوادث ناشی از شکستگی شیشه ای که می تواند موجب آسیب های برش و سوراخ شدن شود، در درب ها، پانل های جانبی درب، پنجره های کم و شیشه ای پایین در دیوارها و پارتیشن های شیشه ای قرار دارد. شیشه ایمنی باید در تمام درها و پنجره های دیگر و یا لعاب ها که کمتر از ۸۰۰ میلی متر از سطح کف است، نصب شود. پانل های شیشه ای با عرض کمتر از ۲۵۰ میلی متر می توان با شیشه ای ۶ میلی متری یا شیشه ای چند لایه جایگزین شیشه های سخت شده استفاده کرد.

 

مکان های بحرانی در نظر گرفته می شوند:

۱٫ شیشه در درب – شیشه ای است که به طور کامل یا در حدود ۱۵۰۰ میلی متر از سطح کف است. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، هر شیشه ای که در بالای درب ۱۵۰۰ میلی متر از طبقه شروع نمی شود باید شیشه ایمنی باشد.

۲٫ سقف سازی در مجاورت درب ها – پنجره ها / پانل های جانبی به طور کامل یا به طور جزئی در عرض ۳۰۰ میلی متر از لبه درب و همچنین کاملا و یا جزئی در ۱۵۰۰mm از سطح کف باید شیشه ای ایمنی.شرایط امنیت درب اتوماتیک چیست ؟

۳٫ سطح پایین سطح شیشه – در (۱) یا (۲) بالا – پوشش های دیگر که به طور کامل یا در حدود ۸۰۰ میلی متر از سطح کف پوشش داده نشده است. این به این معنی است که پنجره هایی که در فاصله ۳۰۰ میلی متری درب قرار نگرفته اند باید از شیشه ایمنی استفاده کنند اگر پایین لعاب در حدود ۸۰۰ میلی متر از سطح کف باشد.

لطفا توجه داشته باشید:

• شیشه سنتی معمولی شیشه ایمنی نیست.
• برای واحد های مهر و موم شده دو لعاب، قوانین مربوط به هر دو قطعه شیشه است.
• تمام ایمنی لعاب باید دائمی مطابق با BS6206 مشخص شود. پس از نصب شیشه ای، نشانگرها باید قابل مشاهده باشند، و پرچین و نقطه گذاری کامل شده اند.شرایط امنیت درب اتوماتیک چیست ؟

شایع ترین شکل شیشه ایمنی (و کمترین هزینه) ۴mm شیشه ای سخت است. این شیشه برای تقریبا تمام شیشه های ایمنی مسکونی استفاده می شود و ۴ میلی متر سخت تر می شود در طیف وسیعی از الگوهای مبهم و همچنین شیشه ای با صرفه جویی در انرژی – Glass Pilkington K.

شیشه های عادی (ضد حرارت) همچنین می توانند بعنوان مثال به عنوان یک شیشه ایمنی به کار برده شوند تا زمانی که شیشه به اندازه کافی ضخیم باشد. به عنوان مثال یک شیشه شیشه ای ۶ میلی متری را می توان در درب ها به عرض شیشه ۲۵۰ میلی متری استفاده کرد اما نباید از سطح ۰٫۵Sq.metre در منطقه تجاوز کند.شرایط امنیت درب اتوماتیک چیست ؟

 

 

مطالب مرتبط :

لینک دو زبانه مطلب 

لینک اصلی مطلب در وب سایت انجمن درب اتوماتیک 

فیس بوک درب اتوماتیک