درب اتوماتیک

<b> درب اتوماتیک  <b/>

درب اتوماتیک

آسان باز سیستم

 

 آسان باز سیستم تولید کننده انواع درب های  اتوماتیک و فریم شیشه .

امروزه یکی از پرکاربرد ترین محصولات درب های اتوماتیک محسوب می شوند . اجزای مهم تشکیل دهنده ی درب اتوماتیک شیشه ای عبارتند از اپراتور ، شیشه ، سکوریت ، کاور آلومینیوم ، یا استیل ( نسبت به سلیقه ی کارفرما قابل تغییر است ) و کاور پشت دهنه می باشد .

مهمترین جزء این نوع از دربهای اتوماتیک اپراتور درب شیشه ای است که انواع آن با قیمت ها و کیفیت متفاوت در بازار ایران موجود است و تقریبا بیشترین قیمت درب شیشه ای اپراتور است .

در این صفحه به برند های معروفی که در بازان ایران وجود دارد اشاره میکنیم :

 

 

STARK

LABEL

KABA

SESAMO

RECORD

DORTEX

TORMAX

BOCAMO

 

آمروزه یکی از پرکاربرد ترین انواع درب اتوماتیک ، درب اتوماتیک شیشه ای می باشد و به چند دسته مختلف تقسیم می شوند و نسبت به نوع کاربرد متفاوت می باشد . این درب ها عمدتا نفرور بوده و عملکرد اتوماتیک این درب ها در بسیاری از اماکن باعث تکریم ارباب رجوع گردیده و حس و خوش آیندی در آنها ب وجود می آید .

 

به طور کلی درب های اتوماتیک شیشه ای به درب هایی گفتهمی شوند که به صورت هوشمند و اتوماتیک و با استاده از یک ریموت از راه دور باز یا بسته شوند ، اولین و مهم ترین برتری این درب ها به انواع دیگر درب ها راحتی استفاده از این درب ها است . درب اتوماتیک شیشه ای دارای امنیت بسیاری هستند به همین دلیل بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند .

 

در این نوع درب ها به علت استفاده از شیشه و فریم های آلومینیوم و یا استیل زیبا به طراحان و دکوراتور ها این امکان را میدهد تا بتوانند از این دربها در ساختمان های مسکونی و اداری ، فروشگاه ها ، اماکن عمومی ، بیمارستان ها و مراکز درمانی ، بانک ها ، هتل ها و رستوران ها و غیره استفاده نمایند . استفاده از این نوع درب ها به طور چشم گیری تا (۷۰%) از حدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی از ورودی ها جلوگیری می کند و به علت استفاده از دزگیر های مویی و یا لاستیکی بین فریم ها مانع نفوذ گردو خاک ، حشرات و صدا به داخل اماکن می گردد  همچنین عدم وجود دستگیره در این دربها و غیر تماسی بودن آنها تاثیر چشمگیری در جلوگیری از انتشار ویروسها ، میکروبها و بیماریهای واگیردارد دارند . مصرف پایین انرژی ، اصطحکاک پایین ، سازگار ، با هر نووع دکوراسیون ، با حداقل ایجاد صدا ، کنترل تردد و عبور مرور افراد نیز از دیگر مزایای استفاده از این درب  ها است .

 

 

مراحل راه اندازی یک سیستم درب اتوماتیک شیشه ای : 

 

۱- نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم درب اتوماتیک

۲-تکمیل سیم بندی تابلو و دیگر تجهیزات سیستم در اتوماتیک شیشه ای

۳-تنظیم یا ریگلاژ میکرو سوئیچ های مسیر حرکت درب شیشه ای

۴-تست مراحل باز و بسته شدن درب شیشه ای اتوماتیک

۵-تنظیم میکرو پروسسور به روی حالت عملکرد مطلوب درب اتوماتیک شیشه ای